آپلود عکس


آپلود عكس

آپلود عكس

اولین موتورسیکلت تمام کامپوزیت دنیا - مکانیک خودرو


مکانیک خودرو
خودرو وشناسایی قطعات وعیب یابی آنها
قالب وبلاگ

اولین موتورسیکلت تمام کامپوزیت دنیا


اتو آنلاین : اولین موتورسیکلت برقی تمام کامپوزیت دنیا به صورت تولید- انبوه توسط شرکت برامو- موتور اسپرت وارد بازار شد. این موتورسیکلت‌ها که با باطری کار می‌کنند و آلایندگی آنها در حد صفر است با نام انرشیا به مصرف‌کنندگان معرفی شده‌ است. شرکت برامو با هدف زمینه‌سازی برای تغییر در ساخت وسایل نقلیه جدید این موتورسیکلت استثنایی را تدارک دیده است.

 

به گزارش «اتو آنلاین» با توجه به اینکه هر شهروند آمریکایی به طور متوسط روزانه 50 کیلومتر طی طریق می‌‌کند و این موتورسیکلت با هر بار شارژ (که سه ساعت طول می‌کشد) می‌تواند بیشتر از 70 کیلومتر مسیر را طی کند، یک وسیله ایده‌ال برای شهروندان این کشور خواهد بود.


شاسی انرشیا از الیاف‌کربن ساخته شده است که هم بسیار محکم و نیز سبک است و در مجموع وزن این موتورسیکلت کمتر از 125 کیلوگرم بوده در سریع‌ترین حالت سرعت آن به 80 کیلومتر در ساعت بالغ می‌شود.
طبق اظهارات مسوولین این شرکت، انرشیا یک وسیله ایده‌ال برای حرکت در سطح شهر است که هم دود تولید نمی‌کند، هم سبک و کم‌خرج است.
کرگ برمشیر رئیس شرکت برامو نیز معتقد است که مصرف‌کنندگان در این مقطع زمانی در پی وسایل نقلیه‌ای هستند که حداقل دود را تولید می‌کنند و انرشیا به این ایده و آرزو جامه عمل می‌پوشاند.
از نظر مسوولین شرکت برامو، خیلی مهم است که مصرف‌کنندگان هم از کارکرد موتورسیکلت رضایت داشته باشند و هم از ظاهر زیبای آن، و انرشیا اولین موتورسیکلت تمام کامپوزیت و برقی است که دارای تمام این خصوصیت‌ها هست و در سطح وسیع برای مقاصد مختلف از جمله تفریحی، بازرگانی و نقلیه طراحی و ساخته شده است.

منبع : دنیای خودرو

[ ۱۳٩٠/٦/۱٤ ] [ ۱٠:٢٢ ‎ب.ظ ] [ مهندس علی فرجی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس